Zpět na výpis
J. C. Brinar: První česká UČEBNICE MAGIE pro začínající adepty

!OPRAVENÁ, PŮVODNÍ VERZE 1. VYDÁNÍ BUDE 15.12.2017!

EAN: 9788087426449

Akční cena s DPH:
211 Kč
Akční cena bez DPH:
192 Kč
Původní cena s DPH:
282 Kč
Ušetříte:
71 Kč
Běžná cena:
282 Kč
Dostupnost:
Neznámá
Skladem:
199 Ks
Počet:
Ks
Informace o produktu

Kniha je určena všem, kteří se zajímají o magii a okultismus. Protože je zpracována jako učebnice, bude vyhovovat především začátečníkům, ale obsahuje přehledně zpracované informace, které se budou hodit i zkušenějším magikům.

Co je magie a jak funguje? Jaké znalosti potřebujete, abyste mohli začít praktikovat magii? Jaký je rozdíl mezi přírodní a rituální magií? Jak připravit kouzlo? Jaká je struktura magického rituálu? Jak zvolit vhodný čas a pomůcky?Kniha odpovídá na tyto a mnohé další otázky. Je určena především magikům začátečníkům. Provede adepta krok za krokem bludištěm informací, které se na něj hrnou ze všech stran, z více či méně kvalitních zdrojů a často si dokonce protiřečí. Poskytne důležité informace, přehledně zpracované tak, aby adept mohl postupovat vlastním tempem, žádná podstatná znalost mu nechyběla ve chvíli, kdy ji bude potřebovat a zároveň nebyl zahlcen tornádem informačního balastu. Také poradí, čeho se vyvarovat, umožní vyhnout se tápání, předejít omylům a chybám.

Hlavními výhodami této knihy oproti ostatním jsou

- Přehledné zpracování analogických vztahů do ucelených tabulek.
- Stručnost a věcnost, které umožňují udržet knihu útlou, neodrazující.
- Zohlednění začátečníků v magii rozumným výběrem nezbytných informací a jejich srozumitelným podáním, vyloučením nadbytečného.
- Učebnicové zpracování od jednoduchého ke stále složitějšímu, včetně „spirálního“ uspořádání, kdy se student opakovaně vrací k tématu a pokaždé přibere  nové a náročnější vědomosti.
- Praktické návody na duševní cvičení, meditace, přípravu kouzel a rituálů.
- Nezatíženost filosofií. Filosofické souvislosti a východiska jsou v knize sice zmíněny, ale pouze okrajově za účelem srovnání různých pohledů, nikoli za    účelem přesvědčování studenta.

Staňte se mágem. Vezměte osud do vlastních rukou a zjistěte, kdo doopravdy jste a co všechno dokážete. Tato kniha vám otevírá dveře do světa objevování vlastního potenciálu a netušených možností.

Více na: www.magicbrinar.cz

PS: Staňte se mágem a objevíte vlastní potenciál a netušené možnosti. Více na: www.magicbrinar.cz

 

 

Dokumenty ke stažení (3)

Ke stažení

Diskuse (0)

V diskuzi není zatím žádný příspěvek, buďte první!

Nové téma

E-mail není v diskuzi zveřejněn
Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.